• Legutóbbi
Addon EX-SFP-GE80KDW6061-AO SFP Adó

Addon EX-SFP-GE80KDW6061-AO SFP Adó

Buyers rating:
HUF 4464.00

Áruk mennyisége

Kábelezés Típusa 1000base-dwdmKábelezés Típusa 1000base-dwdm.Ez a Juniper Networks ex-sfp-ge80kdw6061 kompatibilis SFP készülék rendelkezik 1000base-dwdm a kapacitás akár 80km több mint single-mode fiber (SMF) segítségével egy hullámhosszon 1560.61 nm-en keresztül egy LC csatlakozó.Garantált a 100% - ban kompatibilis az ezzel egyenértékű Juniper Networks adó-vevő.Ez a könnyen telepíthető, hot swap készülék be van programozva, hogy biztosítsa, hogy inicializálni, majd hajtsa végre azonos.Digitális optikai ellenőrző (DOM) támogatás is jelen van, hogy lehetővé tegye a hozzáférést a valós idejű működési paraméterek.

Az áru jellemzői

Vásárlók, ahogy tetszik

Kohler 1153443-CP cserealkatrész
  • Legutóbbi
Vevő értékelése:

Kohler 1153443-CP cserealkatrész

Védelme a KOHLER termékek, mindig a KOHLER EREDETI ALKATRÉSZEK logóCsere zuhanyfejjel / kar adapter készlet.Tervezték, hogy támogassák termék hosszú élettartam.Készült prémium

HUF 0.67
Szürke Szellem GearUGF Csata Öv
  • Legutóbbi
Vevő értékelése:

Szürke Szellem GearUGF Csata Öv

Ez a "belső / külső" öv Rendszer tartalmaz egy párnázott kényelmes 1,5 hüvelykes belső öv, 2 inch külső övMár több rögzítési pontot, hogy teljesen testre szabható.Az erős

HUF 2.33
Bandier x WSLY Ecosoft Kösd Fel Kocogó
  • Legutóbbi
Vevő értékelése:

Bandier x WSLY Ecosoft Kösd Fel Kocogó

39% Pamut, 38% Poliészter, 23% MűselyemMosógépben Mosható.WSLY az utcánbölcs szélén egy céltudatos létezését.Használjuk szerves, illetve újrahasznosított anyagokból, hogy é

HUF 5890.50