• Legutóbbi
Chrontier Könnyű francia köröm Manikűr Mosoly Vonal Vágó Éle Trimmer Nail Art 9 Méretben, Egyedi Tippek A Rózsaszín-Fehér UV Gél

Chrontier Könnyű francia köröm Manikűr Mosoly Vonal Vágó Éle Trimmer Nail Art 9 Méretben, Egyedi Tippek A Rózsaszín-Fehér UV Gél

Buyers rating:
HUF 0.33

Áruk mennyisége

Mosoly vonal trimmer eszköz lehetővé teszi a könnyebb alkalmazás segít csökkenti a munka ideje fogyasztaniSzép francia mosoly vágó mind a professzionális, szalon, illetve a személyes DIY használni.Magában foglalja méretben 0-8. Illik a legtöbb körmeit.Vágások, rózsaszín, fehér akril, hogy hozzon létre egy tökéletes C mosoly vonal.Nem papír formában szükséges.Ez a tétel könnyen tisztítható, valamint újrafelhasználható.Használható festékszóró.Anyag : Rozsdamentes Acél.Méret : max : 50 x 21mm; mini : 50 x 8 mm-es.Könnyű Mosoly vonalak létrehozása eszköz, amely segít befejező elegáns köröm könnyedén.Ideális szalon szakmai vagy személyes DIY használni.Ez akril vágó eszköz, a design, a vágás, a fehér vagy rózsaszín részei a műköröm, vagy aki a spray a francia airbrush, hogy a tökéletes mosoly vonal naill.Nincs több vagy papír formában szükséges!Rozsdamentes acélból készült, silghtly hajlítható, valamint a 9-es Méretű, egyedi C-Poli Ovális Alakú Tippek, illik minden körmök!Hogyan kell használni?1. Alkalmazni egy réteg Átlátszó lakk a köröm bed2. Lehetővé teszi, hogy a rózsaszín vagy fehér akril, hogy száraz körülbelül 15 másodperc alkalmazása előtt a nailbed. Használja a Könnyű-francia eszköz, hogy csökkentsék a tökéletes mosoly line4. Alkalmazni a más színű, hogy a mosoly vonalat.

Az áru jellemzői

Vásárlók, ahogy tetszik

AddOn SFP Adó
  • Legutóbbi
Vevő értékelése:

AddOn SFP Adó

Ez úgy készült, hogy az MSA előírásoknak, egyedileg sorszámozott, illetve adatforgalom, valamint az alkalmazás teszteltEz az MSA Megfelelő SFP+ készülék rendelkezik 8gbsdwdm a ka

HUF 5418.00
Innovera 50010 Display Port-Vga Adapter, Display Port; Vga
  • Legutóbbi
Vevő értékelése:

Innovera 50010 Display Port-Vga Adapter, Display Port; Vga

Értékesített, mint 1 MindenKönnyedén csatlakoztatható Display Port 15pin VGA eszközök.Full HD felbontás 1920 x 1200 Csatlakoztassa a laptopok, Pck, monitorok, projektorok, vagy bár

HUF 3.00
AddOncomputer.com SFP (Mini-GBIC Modul),
  • Legutóbbi
Vevő értékelése:

AddOncomputer.com SFP (Mini-GBIC Modul),

Addon Cisco Dwdmsfp5898 Kompatibilis Taa Megfelelő 1000basedwdm100ghz Sfp Adó (smf, 1530nm, Hogy 1560nm, 80 kmt, Lc, Dom) 100% Os Alkalmazás, Bevizsgált, Garantált KompatibilisAddon C

HUF 1.67
Dell 829T8 2TB 7.2 K 3.5 6GP NL SAS HDD - 1P7DP, 400-AEGC
  • Legutóbbi
Vevő értékelése:

Dell 829T8 2TB 7.2 K 3.5 6GP NL SAS HDD - 1P7DP, 400-AEGC

Garantált kompatibilis w / a következő Power Edge Szerverek : R310, R320 R410, R415, R420 R510, R515, R520 R710, R720, R720xd T310, T320, T410, T420 T610, T620, T710 Megjegyzés : ez a l

HUF 1.67
IBD Csak Zselé, Körömlakk, Macroon, 0.5 Folyadék Uncia
  • Legutóbbi
Vevő értékelése:

IBD Csak Zselé, Körömlakk, Macroon, 0.5 Folyadék Uncia

A származási ország az Egyesült ÁllamokA csomag dimenziója a termék 2.8"H Új a IBD LED / UV gyógyítható 5 új builder gel árnyalatok létre a tökéletes francia manikűr.LED kú

HUF 0.67